Teeme Sulle mõistliku hinnaga uue kodulehe.

Leiame, et tänapäeval ei pea kodulehe tegemine olema hirmkallis ja nädalaid kestev protsess.
Meie tehtavad kodulehed algavad 490 eurost ja valmivad keskmiselt ühe nädala jooksul.

Leiame, et tänapäeval ei pea kodulehe tegemine olema hirmkallis ja nädalaid kestev protsess. Meie tehtavad kodulehed algavad 490 eurost ja valmivad keskmiselt ühe nädala jooksul.

Küsi uuele kodulehele hinnapakkumist

Vastame sama tööpäeva jooksul

Täpsustused (järgmiste lahtrite täitmine ei ole kohustuslik, kuid need aitavad meil paremini mõista Sinu soove ja eelistusi)

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Enne päringu saatmist..

Mida täpsemalt oma soove kirjeldad, seda vähem on meil Sulle täiendavaid küsimusi ja seda lihtsam on meil ka pakkumist teha.

Küsimusele “Soovin kodulehte – mis maksab?” on raske koheselt vastata, sest hind sõltub paljudest nüanssidest. Sellest ka palve päring võimalikult täpselt täita.

Võid päringu ka lihtsas vormis saata, kuid sellisel juhul arvesta palun meiepoolsete täiendavate küsimustega.

Kodulehe eelarve?

Selge see, et 100 euroga kodulehte ei saa, aga see ei tähenda ka seda, et kodulehe hind peab tuhandetesse küündima.

Meie tehtavate kodulehtede hinnad algavad 490-st eurost.

Päringus “eelarve” lahtrisse 1500€ kirjutamine ei tähenda, et me automaatselt küsimegi täpselt nii palju. Oleme ausad ja läbipaistvad. Võimalik, et Sinu soovide teostamine maksab hoopis poole vähem kui arvestanud oled. Mõnikord ka hoopis rohkem, aga igal juhul seletame lahti, kust hind tuleb ja miks just selline on.

Pärast kodulehe valmimist..

.. jääme Sinu kõrvale. Viimase sammuna saadame Sulle õpetuse kodulehe iseseisvaks haldamiseks, kuid oleme valmis jooksvaid muudatusi ka tulevikus ise tegema, pisemate toimetamiste eest tasu küsimata.

Mõned meie kliendid

 

Otsid tugevat IT-partnerit?

Kui plaanid luua uut kodulehte, uuendada olemasolevat, või seadistada mis tahes veebireklaami, võta meiega ühendust ja küsi nõu. Aitame alati.