Google Ads’iga ronid konkurendist ette

See on tasuline reklaamiplatvorm, mis garanteerib Google otsingus kõrge nähtavusega positsiooni. Vaieldamatult kõige kindlam viis oma toodete ja teenuste reklaamimiseks.

Palju eeliseid teiste reklaamikanalite ees

 • Superkiired tulemused

  Reklaami seadistamisest esimeste klikkideni kulub vaid paar tundi.

 • Täpselt sihitud reklaam

  Reklaam ilmub ainult neile, kes sinu pakutavaid tooteid ja teenuseid Google’st juba otsivad. Teisisõnu aktiveerub reklaam ainult kindlaid märksõnu guugeldades.

 • Paindlikud võimalused

  Vaba valik, milliste märksõnadega, mis kellaajal ja millises asukohas sinu reklaami näidatakse.

 • Reaalajas muudetav

  Igal hetkel on võimalik eelarvet suurendada, vähendada, reklaami pausile panna või märksõnu lisada. Kuidas iganes parasjagu vaja on.

Maksad ainult reaalsete tulemuste eest

Reklaamikontolt läheb raha maha ainult juhul, kui inimene guugeldab märksõna, mis aktiveerib sinu reklaami ja ta sellel reklaamil ka klikib ning seeläbi sinu kodulehele jõuab.

Puuduvad teenustasud ja muud konksud, mis raha raiskavad.

Reklaami kasvõi
10 euroga

Puuduvad igasugused ülemised ja alumised limiidid. Ise valid, mis summa eest ennast reklaamid.

Suurem eelarve tähendab mõistagi rohkem klikke ja ka vastupidi. Loogiline, eksole? Kusagil on aga peidus see kuldne kesktee, kus kulu ja klikkide arvu suhe on ideaalselt paigas. Aitame sul reklaamid perfektselt seadistada, et sama raha eest võimalikult palju kätte saada.

Usalda reklaami seadistamine asjatundjatele

Google Ads reklaamikampaaniat ise seadistades on lihtne paari klikiga endale suur karuteene teha. Platvorm on ääretult paindlik ja võimas, kuid vale seadistusega kulutad rohkem kui vaja ja saad samal ajal vähem kui võiks.

Võta meiega ühendust

Ootame uusi väljakutseid ja vastame igale kirjale, sõltumata projekti suurusest.

Mõtleme kaasa ja oleme oma tegemistes läbipaistvad. Projekti lõpphind on sulle teada juba enne tööga alustamist ja me jääme sinu kõrvale ka pärast projekti lõppemist.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.